Górnicza Wioska - Piła - BUKO

Stowarzyszenie BUKO

Starosta gratuluje Rodzynkom

Listy gratulacyjne i życzenia dalszych sukcesów od Starosty Tucholskiej

2 lipca 2013 roku laureaci tegorocznej nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaproszeni zostali przez Starostę Tucholskiego p. Dorotę Gromowską na spotkanie na którym wręczono listy gratulacyjne i życzenia dalszych sukcesów.

W tegorocznej edycji wojewódzkich nagród na najlepsze działania podejmowane przez organizacje pozarządowe, aż 5 spośród 15 nagrodzonych organizacji pochodziło z powiatu tucholskiego. Jedną z nagród otrzymało Stowarzyszenie BUKO za projekt `Wieś tematyczna Górnicza Wioska`. Jest to niewątpliwy sukces powiatowego sektora pozarządowego. W trakcie spotkania u p. Starosty mogliśmy wspólnie podyskutować na temat realizowanych projektów i planów na przyszłość. P. Starosta wręczyła każdej z nagrodzonych organizacji list gratulacyjny i życzenia dalszych sukcesów w pracy społecznej.

- Serdecznie gratuluję uwieńczonych sukcesem działań na rzecz lokalnej społeczności. Swoim zaangażowaniem pokazujecie, że Powiat Tucholski to miejsce zamieszkania i działania ciekawych ludzi, na co dzień realizujących ideę społeczeństwa obywatelskiego. Gratuluję uhonorowania Państwa dokonań nagrodą Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego `Rodzynki z Pozarządówki`. Wyróżnienie to promuje nie tylko Państwa organizację, ale także całe Bory Tucholskie i nasz Powiat. Z całego serca dziękuję za wysiłek stanowiący zachętę i dobry przykład dla innych oraz życzę dalszej, równie owocnej pracy na niwie społecznej - Starosta Tucholski, Dorota Gromowska.

© Stowrzyszenie BUKO
Piła, ul. Świerkowa 5, 89-520 Gostycyn
tel. 602 61 74 79
e-mail: buko@las.pl
projekt: papio.pl