Górnicza Wioska - Piła - BUKO

Nagrody i wyróżnienia

Odkrywca Roku 2016

Górnicza Wioska z tytułem `Odkrywcy Roku 2016 Województwa Kujawsko-Pomorskiego`

Niezmiernie miło nam poinformować, że dnia 27.10.2016 otrzymaliśmy tytuł Odkrywca Roku 2016 Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii przedsięwzięcie biznesowe. Tytuł `Odkrywcy` wręczył nam wicemarszałek województwa p. Zbigniew Ostrowski w trakcie Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki połączonych z II Regionalnym Forum Turystyki w Toruniu.

`Odkrywca 2016`

W tym roku po raz dziewiąty zostali uhonorowani laureaci marszałkowskiego konkursu `Odkrywca`, którego celem jest nagrodzenie pracy osób, zespołów, instytucji, samorządów, stowarzyszeń, związków, podmiotów branży turystycznej oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa kujawsko-pomorskiego w kraju i zagranicą oraz rozwoju gospodarki turystycznej w regionie. W tym roku o tytuł `Odkrywcy 2016` ubiegało się 40 kandydatów z całego regionu. Wyróżnienia przyznane przez zarząd województwa wręczył laureatom wicemarszałek Zbigniew Ostrowski.

źródło:Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dziękujemy bardzo za przyznane nam wyróżnienie i zapraszamy do odwiedzania Górniczej Wioski w Borach Tucholskich. W przyszłym sezonie turystycznym czeka Was wiele nowych atrakcji.

© Stowrzyszenie BUKO
Piła, ul. Świerkowa 5, 89-520 Gostycyn
tel. 602 61 74 79
e-mail: buko@las.pl
projekt: papio.pl